Veiklos

 • Mamų diena

  Skaityti daugiau
 • Velykos vaikų dienos centre „Parama“

  Vaikų dienos centre „Parama“ visą kovo mėnesį vyko pasiruošimas šv. Velykoms ir akcijai „Užkrėsk gerumu“. Į vaikų dienos centrą ateinantys vaikai kartu su socialine darbuotoja darbui su jaunimu Milda Krauziene ir vaikų užimtumo specialiste Simona Žilinksiene gamino pakabinamus margučius, o savanorės Miglės Laurinavičiūtės iniciatyva velykiškai buvo papuošti vaikų dienos centro langai, kurie džiugino ne tik vaikus, bet ir praeivius.

  Skaityti daugiau
 • Popietė „Sausio 13-osios minėjimas“

  2021 m. sausio 13 d. Vaikų dienos centras organizavo sausio 13-osios paminėjimo popietę, kurios metu buvo prisiminti prieš 30 metų vykę įvykiai, surengta viktorina.

  Skaityti daugiau
 • Renginys „Kalėdos kitaip“

  2020 m. gruodžio 28 d. Vaikų dienos centras organizavo nuotolinį kalėdinį renginį „Šventės kitaip“. Renginys vyko ZOOM platformoje. Renginio metu visi Vaikų dienos centro darbuotojai (teikiantys paslaugas, kurios finansuojamos iš projekto „Kompleksinė socialinė parama visai šeimai Kelmės rajone“) buvo įsikūniję į personažus, pasakojo istorijas, kvietė dalyvauti įvairiose užduotyse.

  Skaityti daugiau
 • Aktyvi vaikų ir jaunimo vasaros stovykla „Kartu“

  2020 m. liepos 7 – 10 ir 13 – 16 dienomis Tytuvėnuose, sodyboje “Tytuvėnų papartis” vyko vaikų vasaros poilsio stovyklos, į kurias vaikus kvietė Vaikų dienos centras “Parama”. Pirmojoje stovykloje dalyvavo 9-12 metų amžiaus vaikai, lankantys Vaikų dienos centrą “Parama”, taip pat vaikai, iš Kelmės rajono seniūnijų, pagal socialinių darbuotojų, dirbančių su šeimomis, rekomendacijas. Antrojoje stovykloje dalyvavo vaikai nuo 12-15 metų amžiaus, lankantys Vaikų dienos centrą “Parama”, taip pat vaikai, iš Kelmės rajono seniūnijų, pagal socialinių darbuotojų, dirbančių su šeimomis, rekomendacijas. Stovyklų išlaidos padengtos iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto “Kompleksinė socialinė parama visai šeimai Kelmės rajone”, taip pat antrąją stovyklą suorganizuoti papildomai gauta 1000 eurų iš Kelmės rajono savivaldybės administracijos, pagal Švietimo veiklos programos priemonę Vaikų vasaros poilsio organizavimas (projektų vadovė – socialinė darbuotoja darbui su jaunimu S. Žilinskienė).

  Skaityti daugiau

Sistema: WordPress | Tema: Baskerville 2 | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑